• Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura
  • Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura
Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura

Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: JULI
Orzecznictwo: ROHS,REACH,FDA
Numer modelu: Y2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1CubmicMeter
Cena: USD180-220/CUBMIC METER
Szczegóły pakowania: Torba tkana, 10-15 kg / worek
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000 METRÓW KUBKOWYCH / MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

kolor: Biały Nazwa produktu: Akcesoria akwariowe ceramiczne pierścienie filtrujące, media do filtrowania wody biologiczne łupki c
Rodzaj: Akwaria i akcesoria Imię: Filtr do malowania w sprayu o grubości 50 mm z włókna szklanego
rozmiar: 10x7mm Stosowanie: Malarstwo fabryka, chemikalia do uzdatniania wody
High Light:

Materiały filtracyjne 10 mm k2

,

biofiltr JULI 7 mm z ruchomym złożem

,

media filtracyjne Y2 Aquaculture k2

opis produktu

Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura

Materiał Virgin HDPE Media filtracyjne K2 Mbbr Media nośne w akwakulturze Biały kolor 10 * 7 mm Rozmiar
Opis filtra MBBR Bio do akwarium
 
Dostarczamy szereg mediów do biofiltra, ten produkt jest sprzedawany na metry sześcienne.Produkty te nadają się do systemów zbiorników fluidalnych lub ruchomych.Są one również nazywane systemami „reaktorów biofilmowych (MBBR)” i służą do oczyszczania wody i ścieków.

Samooczyszczanie z powodu turbulencji:
Dzięki turbulentnemu ruchowi biofiltra w zawiesinie, materiał filtrujący jest samoczyszczący, nie wymagający konserwacji, co pozwala na osiągnięcie optymalnej wydajności filtra bez zakłócania okresowej konserwacji, unikając niepotrzebnej utraty bakterii w filtrze. stabilny, niski poziom amoniaku i azotynów w wodzie.
Pierwsze kilka z tych produktów jest podobnych do opatentowanych mediów Kaldnes stosowanych w hodowli ryb i utylizacji odpadów. Konstrukcja stwarza warunki do efektywnej nitryfikacji. Przepływ wody jest tworzony przez napowietrzanie, które powoduje cyrkulację mediów w całym naczyniu. Ta wysoka powierzchnia obszar tych produktów przenosi się na niewielki obszar fizyczny potrzebny dla jednostki biofiltracyjnej.
Dzięki energicznemu mieszaniu mediów podobnych do kaldnesów poprzez napowietrzanie, media są samoczyszczące, nie wymagające konserwacji, co pozwala filtrowi osiągnąć optymalną skuteczność
Okresowa konserwacja nie jest konieczna, co zapobiega niepotrzebnej utracie bakterii i późniejszym skokom amoniaku i azotynów w układzie.
 
Podanie:
 
1. Reaktor ze złożem fluidalnym biofilmu może być używany do usuwania substancji organicznych i azotu.Proces w reaktorze biofilmu ze złożem przepływowym może być stosowany do usuwania konwencjonalnych zanieczyszczeń, nawet azotu i innych składników odżywczych w ściekach.
2. Nadaje się do transformacji tradycyjną metodą osadu czynnego.
3. Stosowany do filtracji stawu rybnego lub akwarium o wysokiej czystości
 
Edycja dyskryminująca pod względem dojrzałości filmu:
 
Ocena wizualna:
Biofilm jest równomiernie rozłożony na powierzchni nośnika, im bliżej powierzchni nośnika, tym jest gęstszy, przeciwnie, jest luźniejszy, a kolor nośnika ciemnieje, co świadczy o tym, że film nośny wszedł w fazę dojrzałą.
 
Ocena mikroskopowa:
Struktura biofilmu jest zwarta, gatunki drobnoustrojów zróżnicowane, liczba orzęsków nieruchomych, głównie dzwonka i dendrolimusa, niewielka liczba wrotków i orzęsków pływających wykazuje dojrzałość biofilmu.
 
Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura 0Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura 1Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura 2

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Biały Virgin HDPE 10X7mm K2 Media filtracyjne Akwakultura czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.