Tongxiang Juli Plastic CO.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka
Rodzaj działalności: Producent
marki: Juli
Ilość pracowników: 1~99
Coroczne wyprzedaże: 3000000-6000000
Rok założenia: 1992
pc Export: 30% - 40%
Główny produkt: Materiały filtrujące mbbr bio
Wprowadzenie

Firma Tongxiang Juli Plastic Co., Ltd. jest zlokalizowana w dobrze prosperującej gospodarczo okolicy na wschodnim wybrzeżu Zhejiang.Znajduje się około 50 kilometrów od Hangzhou i 150 kilometrów od Szanghaju.Firma zajmuje powierzchnię 10 000 metrów kwadratowych i posiada wielofunkcyjne biura i fabryki.Firma została założona w 1992 roku i zajmuje się przetwarzaniem MBBR Bio Filter Media i pokrewnych produktów z tworzyw sztucznych.Jest to przedsiębiorstwo technologiczne integrujące wszelkiego rodzaju projekty form MBBR Filter Media.

Firma jest podzielona głównie na dwie kategorie, pierwsza kategoria to warsztat produkcji mediów filtracyjnych MBBR, wykorzystywanych w oczyszczalniach ścieków i akwakulturze, MBBR Bio Filter Media to nowoczesna technologia i proces uzdatniania wody.W przeciwieństwie do większości tradycyjnych systemów oczyszczania ścieków, MBBR jest wydajnym biologicznym procesem oczyszczania wody, opartym na połączeniu biofilmu i konwencjonalnych procesów z osadem czynnym.W ten sposób można uzdatniać wodę w środowiskach beztlenowych i tlenowych.

Druga kategoria to surowce z tworzyw sztucznych, granulaty PVC i termoplastyczne elastomery, stosowane w materiałach obuwniczych, materiałach budowlanych, sprzęcie sportowym itp.

Obecnie produkty firmy MBBR Bio Filter Media są sprzedawane na całym świecie, a produkty są eksportowane do Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej i innych krajów.Firma przestrzega polityki jakości „satysfakcji klienta”.Może stale rozszerzać przestrzeń rynkową według wysokiej jakości i konkurencyjnych cen, zaspokajać różne potrzeby klientów i przeprowadzać specjalne przetwarzanie.Z niecierpliwością czekamy na ustanowienie szerszej długoterminowej współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi.

Historia

1992-Specjalizacja w miękkiej i sztywnej mieszance PVC

1995-Rozpoczęcie produkcji ekstrudowanego profilu PVC

Produkty z serii 1998 są popularne w kraju

Mieszanka modyfikowana PVC / TPR 2001-R & D

2004 - Eksport do Ameryki Północnej, Europy Wschodniej, Azji

2007-Rozpoczęcie projektowania i produkcji MBBR Filter Media

2010 - Zaprojektuj ponad 7 różnych form MBBR Bio z tworzywa sztucznego do filtrów

2013-10-letni Złoty dostawca grupy Alibaba

2015 - Najbardziej kreatywna firma

2017 - najlepsze media filtracyjne MBBR i mieszanka PVC na całym świecie

2020 - Mamy klientów z ponad 30 krajów i regionów

Usługa

Na każdym rynku istnieją setki zastosowań, dla których opracowujemy materiały filtracyjne MBBR i mieszanki PVC.Zdolność Juli do formułowania materiałów zgodnie z określonymi specyfikacjami klienta - w tym wymiarami, grubością, kolorem i ilością - ma wielką wartość dla naszych klientów.Mamy wysoce doświadczony personel, który ściśle współpracuje z każdym klientem, zapewniając, że jego dokładne potrzeby MBBR są za każdym razem spełniane.

1.Procedura spersonalizowana usługa (granulki)

Step 1 P.zasznurować zamówienie i otrzymać płatność
Step 2 Zapytaj klienta o szczegółowe specyfikacje
Spunkt 3 Muzupełnij formułę
Krok 4 Start produkcję próbki
Krok 5 Sobszerne testy
Krok 6 doklient sprawdź i potwierdź
Krok 7 Starta produkcji towarów
Krok 8 ZAr Uzupełnij saldo przesyłki w wysokości $

 

2.Procedura usługa niestandardowa (MBBR Filter Media)

 

Krok 1 złóż zamówienie i otrzymaj zaliczkę
Krok 2 Potwierdź kolor i rozmiar
Krok 3 wyślij próbkę
Krok 4 Sprawdź i potwierdź klienta
Krok 6 produkować towary
Krok 7 Odbierz pieniądze i przesyłkę
Nasz zespół

Tongxiang Juli Plastic Co., Ltd.produkujemy najwyższej jakości media filtracyjne MBBR Bio i mieszankę pcv dla wszystkich klientów.

Jeśli masz określone wymagania lub właściwości, które musisz spełnić, zadzwoń do nas pod numer +8618757513150 lub napisz do nas na adres garfield @ juliplastic.com, po otrzymaniu zgłoszenia szybko przetworzymy Twoje zapytania. i mieć cały sprzęt potrzebny do szybkiego dostarczenia mediów filtrujących MBBR, które spełnią Twoje wymagania.

Oferujemy szybką, proaktywną obsługę klienta i ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zapewnić im najlepszą możliwą obsługę.

</s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s>

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w handlu międzynarodowym działamy na skalę globalną.Jesteśmy specjalistami we wszystkich aspektach eksportu produktów i materiałów.

</s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s>

Nasze bogate zaplecze zapewnia najkrótsze terminy realizacji w branży HDPE Filter Media.

</s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s> </s>

Czekamy na Twoje wymagania i oferujemy najlepszą obsługę.