• Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody
  • Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody
  • Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody
Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody

Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: JULI
Orzecznictwo: ROHS,REACH,FDA
Numer modelu: Y2

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1CubmicMeter
Szczegóły pakowania: Torba tkana, 10-15 kg / worek
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 METRÓW KUBKOWYCH / MIESIĄC
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: K3 MBBR Media filtracyjne do przemysłowego oczyszczania wody wykonane ze 100% Virgin HDPE Materiał: Virgin HDPE
kolor: biały kolor rozmiar: 10 * 7 mm
High Light:

Y2 K3 MBBR Nośniki

,

JULI K3 Nośniki

,

Y2 FDA MBBR Nośniki

opis produktu

Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody

Opis mediów filtracyjnych MBBR:

 

Podstawową ideą projektową MBBR jest możliwość ciągłej pracy bez blokowania i płukania wstecznego, z małą utratą głowy i dużą powierzchnią właściwą.Można to osiągnąć dzięki wzrostowi biofilmu na mniejszej jednostce nośnej i swobodnemu przemieszczaniu się nośnika wraz z przepływem wody w reaktorze.W reaktorze aerobowym nośnik jest przemieszczany poprzez napowietrzanie;w reaktorze beztlenowym / beztlenowym nośnik jest przemieszczany przez mieszanie mechaniczne.Aby zapobiec utracie wypełniacza w reaktorze, na wylocie z reaktora można ustawić porowate sito filtrujące.MBBR ma ogólnie strukturę prostokątną lub cylindryczną.Prostokątny reaktor może być podzielony na kilka kratek lub nie ma ich wcale, równomiernie wzdłuż długości zbiornika z przegrodami.Ogólnie rzecz biorąc, przepływ w reaktorze jest przepływem wypychającym, aw każdym ogniwie, z powodu fluidyzacji napowietrzania, przepływ jest całkowicie mieszany.Ciężar właściwy zbiornika jest zbliżony do ciężaru właściwego wypełniacza zawieszonego w postaci wody, polietylenu lub polipropylenu o dużej powierzchni właściwej.Przyłączona powierzchnia biofilmu w reaktorze może osiągnąć 500m2 / m3, a faktyczna powierzchnia właściwa (wewnętrzna powierzchnia wypełniacza) może osiągnąć 350m2 / m3.Perforowana rura napowietrzająca jest napowietrzana z jednej strony, aby uszczelnienie krążyło w zbiorniku.Dno cylindrycznego reaktora jest wyposażone w mikroporowatą głowicę napowietrzającą.Ponadto niektóre reaktory są wyposażone nie tylko w urządzenie napowietrzające, ale także urządzenie mieszające.Te urządzenia mieszające mogą sprawić, że reaktor będzie łatwo i elastycznie używany w stanie beztlenowym.

 

Zaleta MBBR:

 

1. Efekt biologicznego usuwania fosforu jest dobry.

2. Objętość denitryfikacji jest duża.W odróżnieniu od tradycyjnego procesu oczyszczania wtórnego, obszar sedymentacji jest ustawiony na końcu sekcji procesu.

3. Źródło węgla i energia są w pełni wykorzystywane, jeden węgiel ma wiele zastosowań.

4. Nitryfikacja jest wystarczająca, a obciążenie jest duże.

5. Na nośniku zawiesiny znajduje się tylko rodzaj biofilmu w obszarze biofilmu, który jest prosty w obsłudze, zarządzaniu i kontroli oraz jest obciążony dużą ilością nitryfikacji.

6. System oczyszczania ścieków według wynalazku jest wyposażony w obszar sedymentacji przed obszarem biofilmu.Po sedymentacji supernatant dostaje się do obszaru biofilmu.

7. Stężenie osadu w obszarze beztlenowym i obszarze beztlenowym jest wysokie, obszar biofilmu jest zależny od wydajnego efektu nitryfikacji nośnika, obciążenie objętościowe jest bardzo wysokie, a pojemność zbiornika zostaje zaoszczędzona.

8. Znajduje szerokie zastosowanie w nowej budowie, przebudowie i zintegrowanym wyposażeniu oczyszczalni ścieków.

 


Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody 0

Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody 1

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Nośnik nośny 10x7mm K3 MBBR do przemysłowego oczyszczania wody czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.